25 Ağustos 2016 Perşembe

Fernbus Coach Simulator [CODEX] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir - Full Download

Fernbus Coach Simulator [CODEX] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir - Full DownloadFernbus Coach Simulator, çok popüler olan şehirler arası otobüslerinin ilk simülasyonudur. FlixBus ile yapılan işbirliği sayesinde Fernbus Coach Simulator'da Almanya otobanları, karayolları ve harika ayrıntılarla bulunan 40'ın üzerinde şehirde bir otobüs şoförünün günlük yaşantısını gösteriyor.

Büyük ve modern MAN Lion's Coach otobüsü ile uzun yol otobüs şoförünün günlük yaşantısını yaşayın. 40'tan fazla şehirde uygulanan otobüs istasyonlarına karmaşık otoban ve yol ağından gidin ve merkezle sürekli iletişim halinde kalın!

Kısmen dolu Alman karayollarında yolculuğunuz boyunca diğer araç trafiğine dikkat edin ve tüm mevsimler boyunca otobüsünüzü gece ve gündüz güvenle kontrol edin. 
FlixBus'ın Alman rota ağının 20.000 kilometresi 40'ın üzerinde şehirde simüle edildi. Zaman 1:10 ölçeklemede geçer, yani bireysel turlar çok uzun sürmez.

Gerçek otobüs istasyonlarındaki yolcularda olduğu gibi geçerli bileti olan yolcular hemen binerken diğer yolcular ise sizden bir bilet satın almak zorunda kalırlar.

Her iki MAN otobüsü de tüm fonksiyonları içeren orijinal kokpitle donatılmıştır. Otobüsün iç ve dış kısmı son ayrıntıya kadar modellenmiştir. Orijinal yolcu seslendirmelerine kadar gerçekçi bir atmosfer sağlar. Şantiye alanları, trafik yoğunluğu, ve kazalar bir otobüs şoförü olarak programa ayak uydurabilmek için sizi zorlar. Otobüsler gerçek otobüs sürücüleri ve sürüş eğitmenleri tarafından test ve optimiz edilmiştir.FlixBus firması ile resmi iş birliği

Orijinal MAN Lion’s Coach ve Lion’s Coach C otobüs lisansları

Gerçekte 20,000 km yol, oyun içinde 2000 km yola tekabül ediyor.

Ayrıntılı otobüs kokpiti ve kapsamlı fonksiyonlar

5000 m² yol ağı ve karmaşık otoyol sistemi

4 mevsim ile dinamik hava durumu

40’tan fazla Alman şehri:

- Berlin
- Hamburg
- Munich
- Cologne
- Frankfurt
- Stuttgart
- Leipzig
- Dresden
- Erfurt
- Würzburg
- Karlsruhe
- Bremen
- Hannover
- Dusseldorf
- Dortmund


Gece sürüşü
Otobüsten inebilme ve çevreyi dolaşabilme
Kapsamlı bir değerlendirme aracı
Orijinal yolcu sesleri
Trafik yoğunluğu, kazalar ve şantiye alanları
Şoför tarafından yapılan bilet satışı
Serbest oynanış modu
Otobüsün değiştirilebilir kaplamaları, skin yapımı